KURUMSAL ORGANİZASYONLAR

Firmanıza prestij kazandıracak tüm süsleme ve yardımcı ekipmanlarla kusursuz bir işyeri açılışı imajı vermek için mümkün olan en kaliteli hizmeti uygun fiyatla sunmaktayız. Firmanızın renkleri veya logosunu taşıyan balon dekorasyonu, Kapı tak balon süslemesi, papatya balonlar, flama bayraklar ve firmanızın tanıtımını yapacak palyaço, animatör, karikatürist, hizmetlerimizle açılış gününüzü unutulmaz kılmak isteriz. İsteğe göre dev şişme palyaço, robot dancer, örümcek adam, superman, jonglör, sihirbaz, tahta bacak ve diğer dans,animasyon gösterileri gibi ilgi çekici aktive hizmetlerimizde bulunmaktadır. Ses sistemi ve dj ekibimizle kulağa hitap edebilir karşılama, stand hostesi ile konuklarınızı ağırlayabilirsiniz..

HİZMETLERİMİZ;

Açılış süsleme ve aktivite hizmetleri

Kokteyl masası kiralama ve süslenmesi

Balon süslemesi

İlgi çekici aktiviteler yapacak palyaçolar

Ses sistemi kurulumu ve kiralama

Logo baskılı balon dağıtımı

Şişme maskot ürünler

Tül ve kumaş süsleme

Zincir balon

Bayrak süsleme

Girişe balon tak

Animatör Servisi Palyaço, Batman, Örümcek Adam, Superman, Pamuk Prenses, Jonglör servisimiz, Karagöz Hacivat Ateşbaz, Karikatürist, Sosis balon, yüz boyaması çeşitli oyun aktiviteleri dahil

Animasyonlu ikram arabaları Tane mısır, Popcorn Pamuk şekeri arabası, Dondurma arabası.

Animasyonlu Yiyecekler; Firma, işyeri açılışlarınızda, özel günlerinizde, ramazan etkinliklerinde, festival, şenlik veya piknik organizasyonlarınızda kullanılmak üzere, palyaço, yöresel kıyafetli, rengarenk kostüm ve arabalarla eskilerin unutulmaz tadlarını günümüze taşıyan ekip ve ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz.