SES ISIK VE GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ KİRALAMA

Dügün, festival, konser vb. tüm açık hava etkinliklerine profesyonel ses ısık görüntü sistemleri kurulum hizmetleri tarafımızca yapılmaktadır.

DEMONTE SAHNE VE PODYUM SİSTEMLERİ KURULUM VE KİRALAMA

Ihtiyaç duydugunuz tüm etkinliklere profesyonel podyum montaj ekibimiz ile, kurulum ve podyum kaplama hizmetleri nakliye dahil verilmektedir.

DÜGÜN DJ VE TRİO GRUPLARI TEMİNİ

Dügün, nisan, parti vb. etkinliklere, etkinligin konseptine uygun müzik arsiviyle bay-bayan dj temini yapılmaktadır. Ayrıca trio karsılama grupları çözüm ortagınız olarak da hizmetinizdeyiz.

DÜGÜN VE KURUMSAL DAVET ORKESTRALARI

Tüm müzik tarzlarında canlı müzik performans orkestralarımız ve sanatçı temini altyapımız ile fark yaratmaktayız.

FESTİVAL VE MEZUNİYET ORGANİZASYONLARI

Festival ve mezuniyet organizasyonlarınızı teknik altyapımız ve eglendirme konusundaki deneyimimiz ile tarzınıza en uygun sekilde koordine edebilmekteyiz. Bir açık hava konseri tadında mezuniyetler için bizi tercih edin.

FUAR ORKESTRA SES-ISIK-DJ-MİKROFONLAMA LED EKRAN HİZMETLERİ

Fuar standlarınıza orkestra, dj, mikrofonlama, ses sistemi, led ekran vb. ihtiyaçlarınızı ekibimiz eksiksiz bir sekilde karşılayabilmektedir. Fuar standlarınızda akılda kalıcı mini konserler ve görsel showlar için bizimle baglantıya geçin.

TONMAİSTER VE TEKNİK PERSONEL DESTEK HİZMETLERİ

Uzman tonmaister ve ısık teknisyenlerimiz ile ihtiyaçlarınız dogrultusunda gerek analog gerek dijital masaları ile beraber, mevcut ekipmanlarınızın koordinesi amaçlı personel destegi için bize ulasın.